İnsan Kaynakları
 
 
UYARI
 

Son zamanlarda firmamızın iş başvuru formlarının internet üzerinden bir site aracılığıyla ücret karşılığında adaylara gönderildiği saptanmıştır. Şirketimize yapılan iş başvuruları, internet üzerinden www.merinos.com.tr ve kariyer.net adreslerinden alınmaktadır. Bunun dışında adaylardan iş başvurusu almak amacıyla hiçbir aracı kurum kullanılmamaktadır. Ayrıca şirketimizden adaylara ücret karşılığında doğrudan iş başvuru formu göndererek işe alım gibi bir uygulamamız bulunmamaktadır.

Grup şirketlerimize iş başvurusu yapmak isteyen adaylarımızın kendilerine ücret karşılığında gönderilmiş olan ve Merinos tarafından gönderildiği iddia edilen postaları kesinlikle kabul etmemeleri gerekmektedir. Ücret karşılığı adaylara satılan iş başvuru formlarından şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 


İnsan kaynakları politikamız, şirket çalışmalarının belirlenen hedef doğrultusunda, ekonomik ve en verimli düzeyde yürütülmesi için; şirketin her seviyesindeki kadrolara en yetkin personeli temin etmek ve personel yetkinliklerinin gelişiminde uygulanacak yöntemi saptamaktır.

Merinos insan kaynakları politikasının genel ilkeleri;
İşin özelliğine uygun nitelikteki personelin seçimini ve görevlendirilmesini sağlamak,
Personelin yeteneklerine uygun yetişme ve gelişme imkanları sağlamak,
Personeli başarıya özendirmek, bilgi ve görgüsünü arttırmada imkanlar sağlamak, başarılı personeli ödüllendirmek,
Şirket içinden yönetim kadrolarına eleman yetiştirmek ve yerleştirmek,
Yapılan görevin niteliğine uygun ve güvenli çalışma olanaklarını sağlamak,
Personelin kişiliğine saygı duymak, haklarını korumak ve gözetmek,
Personeli ilgilendiren konuları anında duyurmak, görüş ve önerilerini üst kademelere bildirmelerine imkan sağlamak ve iş verimini artırmak,
Personelin çalışma isteğini artırıcı nitelikte iş ortamı ve sosyal ilişkiler kurulmasını sağlamak,
Personelin motivasyon tatmin düzeyi ile şirkete bağlılıklarını takip etmek; bunun için gerekli revizyon ve iyileştirmeleri yapmak şeklindedir.


Merinos İş İlanları

TORBALIDA BULUNAN MOBİLYA FABRİKAMIZDA

DOLGUN ÜCRETLE ÇALIŞACAK

 DÖŞEMECİLER ALINACAKTIR.


 

 
 
banner